0850 200 68 85

אנא מלאו את הטופס שלהלן ולאחר מכן יועצי הבריאות המקצועיים שלנו ייצרו איתכם קשר.

שירותים רפואיים בתורכיה/ שירותי תיירות בריאות בתורכיה 
רוב המדינות מציעות מתקנים רפואיים לחולים זרים, אולם המחירים והבטיחות של החולה הם עדיין הגורם העיקרי לדאגה לחולים להימנע מהתקיימם. מדוע אנשים בוחרים בתורכיה?  ראשית, למדינה מסורת ארוכה של איכות בתחום הרפואה.  רופאים טורקיים מיומנים ומנוסים בביצוע ניתוח מסוג זה, ולעתים קרובות הם משתמשים בטכנולוגיות ובטכניקות החדישות ביותר כדי להבטיח תוצאות מיטביות.  בנוסף, עלות המידול מחדש של אף אחד בתורכיה נמוכה בהרבה מהעלות של אותו הליך במדינות אחרות.  זאת בשל העובדה שתורכיה היא שוק תחרותי ביותר לתיירות רפואית, וככזה קיימות אפשרויות רבות במחירים סבירים.  לבסוף, טורקיה היא מדינה יפיפיה עם הרבה מה להציע ל​מבקרים.  היישומים המועדפים ביותר בתורכיה בתחום הבריאות הם:
WAlogo2.png ​​​​
1.   טיפול בהשמנת שוניות בתורכיה
השמנת היתר היא דאגה גוברת בעולם, דבר המוביל לבעיות בריאות קשות עבור אנשים רבים.  שום גורם יחיד אינו אחראי על השמנת יתר, ועקב המשקולת עלול להיגרם מסיבות רבות כגון הרגלי דיאטה גרועים, חוסר פעילות גופנית, תנאי בריאות קיימים מראש וכו'. רוב האנשים אינם מודעים או מבולבלים לגבי אופן עזיבת השמנת יתר.  רוב הסיכויים שאנשים רבים נוטים להתעלם מהשמנת היתר עד שהיא מתחילה להראות סיבוכים חמורים בתקינות.  השמנת יתר עלולה לגרום למגוון של בעיות בריאותיות ארוכות טווח אחרות, כגון סוכרת, לחץ דם גבוה, כולסטרול, שינה apnea, וכן הלאה. גורמי סיכון חיים כוללים מחלות לב, שבץ וסרטן.  השלב הראשון בזמן ההערכה העצמית הוא חישוב האינדקס של מסת הגוף (BMI) שלך.  אם ה- BMI הוא 30 ומעלה, הוא נחשב לאבן.  BMI מעל 40 גורם לסיכוני בריאות קשים.  עליך לבדוק את ה- BMI שלך לפחות פעם בשנה, יחד עם בדיקת התקינות שלך, כדי לשמור על משקל הגוף שלך במעקב.  ישנם סוגים רבים של ניתוחי השמנת שיבוצעו בהתאם למצב החולה
סוגי ניתוחי השמ​נת השמנת בתורכיה
ישנם סוגים רבים של ניתוחי השמנת שיבוצעו בהתאם למצב החולה, מה שמושלם עבורם:
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
רוול קעקוע (לפארוסקופיה)
כירורגיה בשרוול היא כירורגית בריאטית נפוצה שבה חלק מהקיבה מוסר באופן ניתוחי כדי להפחית את התיאבון של החולה.  התוצאה היא בטן קטנה יותר.  כירורגיה של שרוול לפארוסקופיה משאירה בדרך כלל פחות צלקות ומנימום כאשר מכשיריה קטנים מוכנסים באמצעות מספר התנגשויות קטנות.  תפוקת המזון המואשת של החולה קטנה לאחר הניתוח, דבר שמסייע לה להפחית את משקלם העודף בכ-60 עד 70 אחוזים.  כירורגיה של שרוולים קפואים אינה הפיכה, כחלק מהאיבר מוסר.  בדרך כלל, חולים מאבדים את משקלם במשך 1 עד 2 שנים לאחר הניתוח, שם הם עלולים לאבד יותר מ-70% ממשקלם העודף.  לתשומת לבכם: התוצאה עשויה להשתנות בהתאם לסגנון החיים ואחריו החולה.
בלון גסטרי
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
ניתוח בלון גסטרי כרוך בלון העשוי מכסיליקון באיכות גבוהה המוכנס לתוך הבטן.  הבלון ימולא במלח של כמות מסוימת (בדרך כלל 500 ML).  התיאבון של החולה מופחת, מכיוון שהבלון תופס את רוב השטח בבטן.  כתוצאה מכך הוא גורם לירידה במשקל.  הבלון מוסר בדרך כלל מבטן לאחר 6-12 חודשים.
מעקף גסטרי (מעקף גסטרי עם רוקס אן-אי)
זהו מבצע שעוקף חלק גדול של הבטן, עם חלק קטן מאוד אחרי הוושפגוס.  בתשובתו, מעי קטן מובא לחלק הבטן בהתאם לטכניקה ולעינות.  לכן, גם נפח הבטן מופחת וגם חלק מהמעיים מנוטרלים.  כתוצאה מכך, גם כמות המזון הנצרך תהיה נמוכה יותר וקליטתו תושפע.  השיטה הזאת, ובעיקר השליטה בסוכר בדם של סכרת הנזלת על ידי האינסולין, מווסתת ביתר יעילות.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
 מחירים עבור ניתוח השמנת גבולי השמנת בתורכיה
המחירים לניתוחים בריאטריים בתורכיה תלויים בסוג הניתוח שאתה והרופא שלך מחליטים, והם לוקחים בחשבון את התנאי הנוכחי ואת ההיסטוריה הרפואית שלך.  כדאי תמיד לבחור במרפאות מאושרות עם מומחים מקצועיים וטיפולים סטנדרטיים לניתוח בריאטרי בתורכיה. ​​
2.   מטע שיער בתורכיה
בדרך כלל השתלות השיער מצליחות מאוד, כאשר מרבית החולים רואים גידול משמעותי בשיער.  למעשה, אין זה נדיר לחולים לראות גידול שיער חדש בתוך מספר חודשים בלבד של הניתוח.  כאשר התיירות הרפואית הופכת למיינסטרים, הטכנולוגיות וההליכים של תורכיה צוברות פופולריות.  מחיר נוח, קלות גישה וטיפול מקצועי הם הסיבה לכך שאנשים בכל העולם חוגגים לתורכיה מסיבות רפואיות.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
•שיטת פו מסת את השתלת השיער 
קולבים את השיער ביחידות מקוטשות, כפולות או משולשות, תוך שימוש במיקרומוטור בעל סיביות מיוחדות, בגודל של 0.8 עד 1.1 מ"מ בקוטר, ללא צורך בבלימת צלקת וללא רקמות צלקת.  יחידות פולקליניות (גרפטים) נאספות מחלקים פוסטולריים של הקליעה ומועברות לאזור הנמען.  סוכן הרדמה מקומי ממולא את אזורי התורמים והמקבלים.  שיטה זו אינה דורשת איחודה ואינה גורמת לצלקות על הקליפ.  שיטת ה-FUE מאפשרת השתלת שיער בחזה ובגב.  שיער זה מתאים לתערובת השיער של אתר ההשתלות ושומר על אותו מראה.  עדיף לבטל שיער באזור.  בטכניקת ה-FUE מועברים 1000 עד 2.800 גרפיטי שיער או 2.500 עד 7.500 גדילי שיער בהפעלת אחד.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
מטע שיער עם שיטת DHI
טכניקה נוספת של השתלת שיער שהפכה לפופולרית לאחרונה היא DHI של השתלת שיער.  השתלת שיער עם DHI, המכונה גם נטע שיער לא מגולח, אינה דורשת גילוח השיער, כפי שהשם מרמז.  המטרה של שיטת ה-DHI להשתלת שיער היא להתמקד בפתחים באזורים בהם השיער דליל, מבלי לפגוע בשיער הקיים, ולבצע השתלת שיער טבעית בתדירות גבוהה יותר.  בשיטת DHI, מלבד השערות, היא מכוונת גם להחזרת השערות לחייו היומיומיים בהקדם האפשרי.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
מחירים לתמסורת שיער בתורכיה
באיסטנבול יש מספר בתי חולים המציעים השתלת שיער, אך ללא מומחיות ותמורה מלאה למותג של בתי חולים בפארק הרפואי.  ההתמקדות בהגשת המטופלים בכל הרמות, החל מייעוץ ועד תוכניות ליצירת תרשימים של השתלות שיער  באיסטנבול,  הניסיון שלהם בטיפול בתהליכים מקצה לקצה וניטור, סייעה להם לספק תוצאות משביעות רצון לשיפור המראה.  עם המומחיות להמליץ על מה בדיוק מתאים לצורת הפנים, איכות השיער ורפואה הסולגות, הרופאים בבית החולים של הפארק הרפואי מחויבים לעמוד בציפיות שלכם.  כאשר  השתלת שיער בתורכיה גדלה לתוך התעשייה, התמונות המשוות את המראה לפני ואחרי השתלת שיער מעידות בבירור על מה ניתן לצפות. "מחירי מטע השיער 2022 תורכיה" מקבלים את הכיס שלך ידידותי לתקציב, עם הבשלות בתעשייה, ומעניק חידושים מתקדמים יותר בפיתוח ובדחיפת המדעים. ​
WAlogo2.png ​​​
3.   ניתוח פלסטי בתורכיה
סביר להניח שתחשוב על הסיבות שבגללן כדאי לנסוע לניתוח פלסטי כאשר תוכל לבצע את הניתוח במהירות במדינה שלך.  אין לבחור כיוון לטיפול חשוב כמו ניתוח פלסטי רק ע"י שמירה על נגישות.  טיסה לעיר אחרת או למדינה אחרת היא בחירה טובה ברגע שתבין את האיכות של ניתוחי הפלסטיק הטובים ביותר בתורכיה, או חבילות ניתוחים פלסטיים טובות יותר בתורכיה.  מספר חולים מחליטים לנסוע מדי שנה ל"ניתוח קוסמטי בתורכיה", בעיקר בזכות השירותים האיכותיים והאירוח.
סוגי ניתוחי פלסטיק זמינים בתורכיה
אם אתם מחפשים "ניתוח קוסמטי טוב יותר", יש יותר מטיפול אחד שיכול למלא את משאלותיכם.  ניתן לקבל טיפול אחד או יותר באזור אחד או יותר בהתאם לדרישתכם. 
חלק מהטיפולים הזמינים בתורכיה הם:
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
​​טורקיה במשמרת
"מתיחת פנים", המכונה גם "ריטידקטומיה", היא ניתוח פלסטי שבוצע כדי ליצור פנים צעירות יותר ולהסיר את השכמה והקמטים.  במהלך הליך של הרמת פנים, יוסר עודף העור וימשוך אותו חזרה לאזורים מסויימים בהתאם למאפייניו של החולה.  זוהי טכניקה מהדקת עור על הפנים, כולל הודו לגבהה עם הרמה בצורת סחוטה, והודו עם מעלית צוואר, המעניקים מראה צעיר.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg​​​​
טורקיה באוטובלסי
Otoplasty הוא ניתוח פלסטי שמשנה את הצורה, הגודל או אפילו את המיקום של האוזניים.  לצורת ולגודל האוזניים עלולה להיות פגיעה, או לנכות מולדת וחולים עשויים לרצות לקצור אותם.
WAlogo2.png 
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
ליפו לייזר בטורקיה
יניקה לייזר היא כירורגיה מתקדמת הכרוכה ברקמה הרקמה הגסה ובהרחקה תוך שימוש באולטרסאונד הדופק.  רקמת השומן באזור שצוין הוסרה בעדינות, מבלי לגרום נזק, העצבים או כלי הדם שסביבו. ההליך ו'מפתח תהפוכות ליניקה לפני ואחרי' מבוצע בזהירות רבה ומוביל להחלמה מהירה יותר ולכיווץ נמוך יותר.  זרועות העליונות, ירכיים, חזי הבטן נבחרו בדרך כלל לביצוע ציפת לייזר.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
תורכיה של פארופלסטיקה
ניתוח עפעפיים בתורכיה להסרת עודפי עור מעייפות.  העור מסביב לעפעפיים נמתח והשרירים תומכים בהם עם גיל חלש.  את העור והשמן העודף ניתן לאסוף מעל לעפעפיים ומתחתיו.  כתוצאה מכך, העפעפיים עלולים לגרום לסת, לטפטף בחלק העליון, או להכניס שקיות לעיניים.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg​​​​
הודו לניתוחי ברביקיו
מעלית עם תות ברזילאית בתורכיה היא הליך קוסמטי מועדף, שכרוך בעיצוב המחווה כדי לגרום לה להיראות מלאה.  העיצוב מחדש מתבצע על-ידי הוספה או הסרה של כמות שומן מהחלק האחורי של גוף החולה.  למרות שחברת BBL Turkey היא ניתוח פופולרי, ייתכן שכולם לא יהיו זכאים לבקר בה. בנוסף למחקר הראוי בנושא ההליך, בדוק עם רופא קוסמטי לפני שתשקול מעלית בקת ברזילאית, מאחר שהם יוכלו לתת לכם ראש כדי להחליט אם אתה המועמד המתאים לביצוע הניתוח
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg 
פילוח חזה (ניתוח חזה) בתורכיה
נשים רבות חובשות את האפשרות שששדיהן אינם עומדים בסטנדרטים של יופי.  הצורה והגודל של החיה גנטיים בעיקר, ואין טכניקות לשיפור טבעי לשיפור הנקה לגודל היחסי.  ניתוח קוסמטי הוא דרך מאושרת של רופא לשנות את גודל חלקי הגוף בהתאם לדרישותיך.  בעוד שנשים מבוגרות יותר וסובלות מההריון, נשים צעירות יותר דורשות "איסטנבול חזה בתורכיה" כדי לצמצמו את השדיים.  קיטוחי חזה מספקים הזדמנות לשני המקרים ומסייעים אף הם לשחרר את הכאב בחזרה, על-ידי הפחתת חזה עבור אלה שיש להם חזה גדול יותר.​
​​https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg
​באזור תורכיה
רהינופלסטי, המכונה גם עבודת באף, הוא הליך כירורגי שיכול לשנות את צורתו וגודלו של האף.  מטרתו של הפלסטיק היא ליצור אף שהוא ביחס ליתר פני השטח.  נוסף על כך, תחבושת המעצורים משפרת את הנשימה באמצעות תיקון פגמים מבניים באף.  במקרים מסוימים, ניתן לבצע פלסטי רפיון כירו​רייה כדי לשפר את מראה האף.  הבחירה לקבל ניתוח אף היא אישית, והוא נעשה לאחר ניתוח זהיר, תוך התייעצות עם כירורג מוסמך.
טומי ברווז בתורכיה
טומי ברווז בטורקיה, המכונה גם "תורכיה בטנית", היא פעולה כירורגית המסירה את תאי השומן מאזור הבטן מתחת לעור.  כל מבוגר בעל שעווה דגימה או עור שחום זכאי לעור דקיק בתורכיה.
מחירי ניתוחים פלסטיים בטורקיה
עלות ניתוח הפלסטיק של טורקיה היא אחד הדברים הראשונים שכדאי לזכור עבור חולים שמתכננים לנסוע לטורקיה.  נוסעים מכל רחבי העולם מגיעים לטורקיה מדי שנה, לצורך ניתוח קוסמטי, הנותנים שירות בטיחותי ועוקבים אחר החוויות הנהוגים עם צוות רפואי מקצועי.
WAlogo2.png
4.   טיפול שיניים בתורכיה
אם אתם אחד מהאנשים הרבים הסובלים מבעיות שיניים, ייתכן שתהיו מעוניינים ללמוד על מחלות שיניים וטיפולים הזמינים בתורכיה.  המזהים הטורקיים הם בעלי כישרונות גבוהים וניסיון בטיפול במגוון רחב של בעיות שיניים, כך שתוכל להיות בטוח שתקבל טיפול איכותי.  בנוסף, מחירי הטיפול הדנטלי בתורכיה נמוכים בהרבה מכפי שהם במדינות אחרות, מה שהופך אותם לאפשרות משתלמת עבור אלו שצריכים לבצע עבודה נרחבת.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg​​
כתרים של זירקונים בטורקיה
כתרים שייים הם חלק משמעותי כמעט בכל הליכי-שיניים לכיסוי שן או שתל שיניים.  כתרים שיניים מומלצים על-ידי מזהים במקרים שבהם חולים שברו, עוקרו או חולשים שיניים.  הוא משמש גם לכיסוי שיניים צבעוניות או צבעוניות. מגוון החומרים המשמשים לייצור כתרים דנטליים מציע לחולים מגוון רחב של אפשרויות מבחינת עלות ועמידות.  כתרים דנטליים עשויים בדרך כלל זהב, זירקוניה, פורצלן, קרמיקה, סילון מוסף מורכב ומתכות מתכות אחרות.  שוחח עם רופא השיניים שלך כדי להחליט על החומר הטוב ביותר למבנה ולמצב השיניים שלך.  בלוג זה מספק לך מושג על הטיפול בזירקוניום וכיצד זירקון בתורכיה יכול להתאים לך להמשיך בהליך השתל ההורי שלך או טיפול פשוט בתעלות השורש תוך כדי נסיעה לטורקיה.
https://cdn.medicalpark.com.tr/_uploads/_images/_healthGuide/Ln80LZ5N.jpg​​
הוליווד סמייל (אסתטיקה של חיוך) בטורקיה
טיפול אסתטי בחיוך כולל מספר הליכים, כגון יישור שיניים ישר, שיפור היישור, החלפת שיניים חסרות וכדומה. למרות שטיפולים רפואיים כוללים את הנהלים האלה, אסתטיקה בחיוך ממשיכה עוד מייל קדימה מבחינת דיוק ושיניים.  היא כוללת טכניקות שיפור לשיניים כדי ליצור מראה טבעי ובריא יותר.  תוכלו לנסוע לטורקיה כדי לבקר במקום ולהתרשם מהמורשת התרבותית שלו או לצאת לטיול שיניים.  לא משנה מהי מטרת הביקור שלכם, חשוב לדעת מה יש לטורקיה להציע בעולם של אסתטיקה בחיוך.  בלוג זה מספק קריאה מקיפה על אסתטיקה בחיוך ודברים שיש לקחת בחשבון בעת תכנון הנסיעה לתורכיה.
ניתוח שתלים שיניים בתורכיה
כירורגיה של שתלים דנטליים היא טיפול המשתמש בשתלים דנטליים להחלפת שיניים פגומות או חסרות שיניים לחלוטין.  בעוד שטיפולי שיניים אחרים מחליפים רק חלק מכלי השיניים שניזוקו או חסרים, ניתוח שתלים שיניים מחליף את שורשי השן והשן המושפעים בעמודי מתכת דמויי ברגים.  ניתוח שתלים דנטליים הוא תחליף ליתויים או ליתוקים שאינם מעניקים לחוזק הרצוי ולמראה הטבעי.
מחירי הטיפול בהודו 
ניתן להציב את הדאגות בצד, מכיוון שתורכיה היא יעד אחד, עם הטיפולים הדנטליים הטובים בעולם, למחירים ידידותיים לתקציב, שתלים שתלים מהם 2022 תורכיה.  בנוסף, מחירי הטיפול הדנטלי בתורכיה נמוכים בהרבה מכפי שהם במדינות אחרות, מה שהופך אותם לאפשרות משתלמת עבור אלו שצריכים לבצע עבודה נרחבת.
כל השירותים הללו בבתי החולים של הפארק הרפואי, אחד מרשתות הבריאות הגדולות ביותר בתורכיה.  הוא מופעל ב-27 בתי חולים, עם יותר מ-2500 רופאים מומחים.  חולים המעדיפים את תורכיה לתיירות רפואית מקבלים שירותי בריאות אמינים, היגייניים, במחירים סבירים ובאיכות בבתי חולים בפארק הרפואי, המסוגגים במיטה של יותר מ-5300 ויותר מ-210 בתי תאטרון.אם אתם מעוניינים להיפגש עם דוקטורנטים מומחים בטורקיה וליהנות משירותי בריאות אמינים, תוכלו לבחור בבתי חולים של פארק רפואי. למעלה מ-25 שנות ניסיון, פיתוח טכנולוגי והסמכה בינלאומית, במיוחד עם JCI, הם חלק מהיתרונות של בתי חולים בפארק הרפואי.
WAlogo2.png